متخصصین زیادی هستند که توانایی بسیار بالایی دارند ولی نمی توانند با علم خود ثروتمند شود. در دوره متخصصین ثروتمند ما به شما یاد می دهیم که چگونه دانش و تخصص خودتان را به درآمد عالی تبدیل کنید و زندگی مالی و رفاهی خودتان را دگرگون کنید.

 

مخاطبان: تمامی متخصصینی که می‌خواهند برندی قدرتمند بسازند و با جایگاه اجتماعی عالی کسب درآمد کنند.

افراد متخصصین زیادی در کشور هستند که در کار خود حرفه‌ای هستند ولی نمی‌توانند درآمدهای بالا داشته باشند.

معمولاً این افراد کارمند شرکت‌ها هستند و یا با حقوق بسیار کم‌کار می‌کنند.

 

اگر به دنبال اثر گذاری در دیگران هستید و می‌خواهید شغلی آزاد و با درآمد بالا داشته باشید دوره متخصصین ثروتمند دقیقاً برای شما طراحی‌شده.

 

نظر استاد ماهان تیموری در مورد مدیرسایت

نظر ماهان تیموری

داستان مدیرسایت:

 

درگذشته من هم کارمند یک شرکت بودم و تخصص اصلی من طراحی سایت و بهینه‌سازی سایت برای این شرکت بود. ولی از سال ۸۷ تصمیم متفاوتی گرفتم که زندگی کاری و مالی من را متحول کرد.

تصمیم گرفتم که روی برند شخصی خود کارکنم و در کمتر از یک سال درآمد یک ماه من معادل یک سال در آن شرکت بود. و هرسال بعد درآمد من دو برابر سال گذشته بود.

اکنون می‌توانم به‌راحتی سفر کنم و در هرجایی (به لطف شبکه‌های پرسرعت موبایل) کار خود را انجام دهم و پروژه‌های کاری را مدیریت کنم.

اگر یک متخصص حرفه‌ای شوید:

 • زمانتان دست خودتان است
 • پروژه‌ها را باقیمت خودتان تعیین می‌کنید.
 • به‌جای این‌که برای پروژه گرفتن شما با مشتری تماس بگیرید آن‌ها با شما تماس می‌گیرند.
 • محدودیت سنی ندارد
 • استقلال مالی دارید
 • استقلال مکانی دارید

تا این جای کار حتی یک ریال هم‌ خرج تبلیغات نکردم و فقط با کمک روش‌های بازاریابی اینترنتی مانند گوگل، شبکه‌های اجتماعی و محتوا نویسی بیش از ۶۰ هزار علاقه‌مند به حوزه وب را جذب سایت کردم.

البته مسیر تا الآن من‌بعد از ۷ سال تلاش و اشتباهات و صحیح و خطاهای شخصی من بوده. و شما می‌توانید تمامی تجربیات من را در این دوره یکجا داشته باشید و راهی که من در ۷ سال طی کردم را در یک سال طی کنید.

در حال حاضر در کشور ما افراد متخصص بسیاری وجود دارند، دانشجویانی که فارق التحصیل شده‌اند و در جستجوی یک کار حرفه‌ای و با درآمد بالا هستند.

متخصصانی هستند که در کار خود حرفه‌ای هستند ولی نمی‌توانند به‌خوبی تخصص خود را به کارفرمایان نمایش دهند و همیشه در بخش قیمت معمولاً نمی‌توانند پیشنهاد دل خودشان را بدهند.

 

نظر شنیدنی آقای رضا اعتمادی نیا شرکت کننده دوره اول متخصصین ثروتمند

 

در این دوره شما به فردی تبدیل می‌شوید که دیگر نیازی ندارید با کارفرمایان تماس بگیرید. بلکه آنان هستند که با شما تماس می‌گیرند و شرایط و قیمت را شما تعیین می‌کنید.

حتی بعد از یک سال به شرایطی می‌رسید که خودتان پروژه را انتخاب و رد می‌کنید و درزمانی که این کار را انجام می‌دهید مشتریان شما حاضرند صبر کنند تا شما پروژه آن‌ها را انجام دهید.

مطالب این دوره کاملاً منحصربه‌فرد بوده و با ساختار آموزشی ما آموزش داده می‌شود به جرأت می‌توانم بگویم مطالب این دوره توسط هیچ شرکت دیگری ارائه نشده است.

شما در این دوره می‌توانید در یک حوزه متخصص شوید و از جلسه ۵ دوره کسب درآمد خودتان را آغاز کنید یعنی کمتر از دو ماه از شروع دوره.

کافی است به تجارت‌های جدید مانند اسنپ و زود فود و دیگران توجه کنید، خواهید دید که چقدر افراد زیادی مایل هستند که از کسب‌وکار سنتی وارد کسب‌وکار آنلاین شوند و برای ورود به این حوزه نیاز جدی به متخصصین هست.

در این دوره به شما خواهم گفت که چگونه با افراد ثروتمند مذاکره کنید و برای پروژه‌های خودتان سرمایه جمع کنید.

یکی از لذت‌بخش‌ترین بخش‌های شغل متخصصین این است که شما فقط با داشتن یک لپ‌تاپ و موبایل می‌توانید در هرجایی کارکنید. می‌توانید به مسافرت بروید ، در منزل کارکنید و یا دفتری داشته باشید و در آنجا کسب درآمد کنید. انتخاب با شماست و شما آزادانه می‌توانید در هرجایی کارکنید.

نظر آقای بهنیا مدیر پرتال های همراه اول

در این دوره بیش از ۱۰ فرصت تخصصی حرفه‌ای را به شما معرفی می‌کنم که می‌توانید به‌سرعت وارد آن حوزه شوید و کسب درآمد کنید.

در حال حاضر در روز کاری ما حداقل ۴ نفر برای سئو پروژه‌هایشان با ما تماس می‌گیرند. و معمولاً بسیاری از این درخواست‌ها توسط ما به دلیل ترافیک زیاد کاری رد می‌شود.

با شرکت در این دوره و طی کردن مراحل آن و انجام تمرین‌ها و در صورت تأیید شدن توسط ما به‌عنوان یک متخصص حرفه‌ای، بخشی را در سایت طراحی کرده‌ایم به نام متخصصان که در آنجا اطلاعات تماس شما به‌عنوان افراد مورد تأیید قرار می‌گیرد.

و افرادی که می‌خواهند یک متخصص کارشان را انجام دهد از طریق آن بخش می‌توانند به شما دسترسی داشته باشند.

این‌یک فرصت بی‌نظیر است که به بیش از ۶۰ هزار عضو مدیر سایت که تمامی آن‌ها از متخصصین و صاحبان فروشگاه‌های اینترنتی هستند با شما آشنا شوند.

یعنی در این دوره علاوه بر این‌که به‌صورت حرفه‌ای به یک تخصص بازاریابی اینترنتی مسلط می‌شوید درنهایت به کاربران سایت نیز معرفی می‌شوید و می‌توانید در همان ابتدای کار پروژه بگیرید.

 

آیا دوست دارید جایگاه اجتماعی عالی داشته باشید، آزادانه در هرجایی کارکنید، درآمد رؤیایی خودتان را داشته باشید، با رسانه‌ها در ارتباط باشید و به سخنرانی دعوت شوید؟

حتی اگر تخصص ندارید ما تمامی مسیر را برای شما روشن می‌کنیم و یک تخصص خوب را برای شما انتخاب می‌کنیم و تا پایان دوره بر روی آن به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کنید.

این دوره پر از دستورالعمل اجرایی و نقشه‌های دسترسی به موفقیت در این حوزه است.

به جرأت می‌گویم که این دوره تاکنون توسط هیچ گروهی ارائه نشده است.

در آینده نیاز به متخصصین بسیار بالا می‌رود و اگر از همین‌الان روی برند شخصی خودتان کارکنید برای دسترسی به شما لحظه‌شماری می‌کنند.

 

چه کسانی می‌توانند در این دوره شرکت کنند:

افرادی که دوست دارند در یک زمینه تخصصی حرفه‌ای شده  و در آن تخصص کسب درآمد کنند.

افرادی که کارمند هستند و می‌خواهند یک شغل عالی داشته باشند و البته برنامه دارند که در سال ۹۸ دیگر کارمند خودشان باشند.

دانشجویانی که در حوزه خودشان بسیار حرفه‌ای هستند و کسی به تخصص آن‌ها اعتماد نمی‌کند. و می‌خواهند مسیری را طی کنند تا به یک برند قوی در حوزه کاریشان تبدیل شوند تا به درآمد عالی و جایگاهی اجتماعی عالی برسند.

 

متخصص شدن چه مزایای دارد؟

 • آسان شدن مسیر گفتگو با شرکت‌های قدرتمند.
 • درآمد رؤیایی (البته بستگی به تلاش شما دارد و همواره باید بر روی کسب‌وکار خودتان حرفه‌ای کارکنید تا یک درآمد پایدار داشته باشید.)
 • جایگاه اجتماعی بسیار عالی

 

 

همان‌طور که می‌دانید شرایط کاری با فن آوری های جدید در حال تغییر است، این تغییرات نیازمند افراد متخصص جامعه است.

یکی از پردرآمدترین شغل‌های جهان انجام کارهای تخصصی آنلاین و آموزش و مشاوره آن حوزه است.

البته قبل از آموزش و مشاوره باید در کارتان حرفه‌ای و مسلط شوید، پروژه‌های زیادی انجام دهید تا بتوانید درنهایت یک مشاور حرفه‌ای گران تبدیل شوید.

 

 

شما می‌توانید در این دوره شرکت کنید و سال ۹۸ خودتان را به سال رؤیایی خودتان تبدیل کنید.

و یا این‌که مانند سال گذشته به کار خودتان ادامه دهید.

 

قطعاً دوستانی که در این دوره شرکت می‌کنند با یادگیری آموزش‌های ویژه و معرفی آن‌ها در سایت می‌توانند به درآمدهای بالا و شرایط خوبی کاری دست یابند.

نظر آقای سید علی سیدی در باره دوره دوم متخصصین ثروتمند

سؤالی که بسیاری می‌پرسند این است که چگونه می‌توانیم از طریق این دوره به درآمد قابل‌توجه برسیم؟

من هم ۷ سال گذشته کارمند بودم و در جایگاه بسیار خوبی در شرکتی کار می‌کردم و درآمد من در آن زمان بسیار خوب بود.

ولی تصمیم گرفتم تجربه ۱۲ ساله خودم درزمینهٔ طراحی سایت و سئو را با دیگران به اشتراک بگذارم.

در ابتدای کار همه به من می‌گفتند این کار جواب نمی‌دهد، وقتت را تلف می‌کنی .

ولی من تصمیم را گرفته بودم.

در سال اول درآمد یک ماهم معادل یک سال کار در آن شرکت بود. و بعدازآن هرسال درآمد من دو یا سه برابر سال گذشته بود.

من این مسیر را طی کردم با صحیح و خطاهای فراوان،

شما می‌توانید تمامی تجربیات من در این مسیر را در ۳ ماه یاد بگیرید و در یک سال پیاده‌سازی کنید.

این کار بسیار لذت‌بخش است، چون شما خودتان مدیر و صاحب کسب‌وکارتان هستید و می‌توانید زندگی خودتان را آن‌گونه که هست مدیریت کنید.

نسل جدیدی از روش‌های کسب درآمد در ایران آغازشده اگر وارد این حوزه نشوید سال دیگر ممکن است بسیار دیر شده باشد.

در ابتدای کار سختی زیادی برای معرفی خودم کشیدم. اگر سایتی حرفه‌ای و معتبر مرا معرفی می‌کرد می‌توانستم خیلی سریع‌تر رشد کنم و به درآمد برسم.

شما هم می‌توانید با شرکت در این دوره و تأیید ما در سایت معرفی شوید و از همان ابتدا پروژه‌های حرفه‌ای بگیرید.

انتخاب با شماست.

 

 

سؤالاتی که ممکن است بخواهید از ما بپرسید:

 • الآن نمی‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید در این دوره شرکت کنید انتخاب با شماست ولی یک فرصت بی‌نظیر را برای کسب درآمد از دست می‌دهید و همچنین این دوره باعث استقلال مالی شما می‌شود و می‌توانید در پایان دوره با یک پروژه هزینه خود دوره را درآورید. معمولاً حداقل یک پروژه سئو از ۲ میلیون تومان شروع می‌شود. یعنی در همان مرحله اول پس از دوره می‌توانید با اولین پروژه هزینه دوره را درآورید.

 • آیا مطالب دوره برای من کاربردی است؟

در این دوره وقت شمارا با مطالب تئوری تلف نمی‌کنیم، تمامی آموزش‌ها دارای یک دستورالعمل عملی هستند. که برای شما طراحی کرده‌ایم یعنی دقیقاً شما می‌دانید که در کجای مسیر هستید و چه‌کار باید انجام دهید.

 • من متخصص نیستم آیا می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

اگر متخصص نباشید کمی ورود به کسب درآمد دیرتر می‌شود، ما یک تخصص خوب بر اساس علاقه شما انتخاب و پیشنهاد می‌کنیم. و سپس مسیر حرفه‌ای شدن در آن تخصص را به شما نشان می‌دهیم و در کنار شما هستیم.

 • من دانشجو هستم آیا می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

فرقی نمی‌کند که دانشجو باشید یا فارق التحصیل چون مطالب که در این دوره آموزش داده می‌شود در هیچ دانشگاهی آموزش داده نمی‌شود بنابراین یادگیری را از همین امروز آغاز کنید، و کسب درآمد خودتان را شروع کنید.

 • از وقتی ثبت‌نام کنم تا دوره آغاز شود چه‌کار باید بکنم؟

درزمانی که ثبت‌نام می‌کنید به سایت ویژه و اختصاصی دوره دسترسی خواهید داشت، در آنجا مطالب پیش دوره قرار دارد که باید آن‌ها را مشاهده کنید و کارهای اولیه قبل از شروع دوره را انجام دهید.

 

 • من در شهرستان زندگی می‌کنم چطور می‌توانم در این دوره شرکت کنم؟

شما هر جای کره زمین که به اینترنت دسترسی داشته باشید می‌توانید در این دوره شرکت کنید.

توجه داشته باشید که این‌یک دوره آنلاین زنده است و آخر هر هفته جلسات پرسش و پاسخ و مطالب تکمیلی دوره راداریم.

 

چرا این دوره بهترین و کامل‌ترین دوره آموزش متخصصین ایران است؟

مدرس این دوره از پایه شروع کرده و تمامی اطلاعات این دوره توسط ما تهیه و تولیدشده و تاکنون توسط هیچ گروهی ارائه نشده است.

اما نکته مهم این است که ، پس از دوره افراد را در سایت خودمان معرفی می‌کنیم و می‌توانید به‌سرعت وارد بازار کار درآمد شوید.

 

اگر سؤالی دارید می‌توانید از طریق لینک زیر از علی نورهانی مدرس دوره بپرسید.

پرسش از علی نورهانی

 

 

 

مهارت‌های لازم برای شرکت در دوره متخصصین:

متخصص بودن و یا علاقه‌مند بودن به حوزه‌ای تخصصی

تلاش زیاد

توانایی نوشتن، گفتگو

مطالعه

 

 

پس از شرکت در این دوره دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد:

شما یک سایت کامل و حرفه‌ای درزمینهٔ تخصصی خودتان راه‌اندازی کرده‌اید.

حداقل ۵۰ مقاله درزمینهٔ تخصصی خودتان نوشته‌اید.

یک دوره صوتی آموزشی برای برند سازی خودتان تولید کرده‌اید که می‌توانید آن را در سایت بفروش برسانید.

محصولات آموزشی تخصصی در حوزه کاریتان تولید کرده‌اید.

می‌توانید مشاوره درزمینهٔ کاریتان به دیگران بدهید.

کارگاه‌های آموزشی درزمینهٔ کاریتان برگزار می‌کنید و یا در کارگاه‌های مدیر سایت تدریس کنید.

و از همه مهم‌تر پروژه‌های حرفه‌ای درزمینهٔ تخصصی خودتان بگیرید و کسب درآمد کنید.

 

 

 

آموزش‌های این دوره به چه صورت است؟

این دوره درمجموع ۴ ماه و ۱۲ جلسه است.

در اول هر هفته آموزش‌های همان هفته در سایت قرار می‌گیرند و شما شروع به مشاهده آن‌ها و انجام تمرینات می‌کنید.

در هر هفته اگر نیاز به آموزش یک نرم‌افزار باشد لینک خود نرم‌افزار به همراه آموزش کامل و جامع آن نرم‌افزار قرار می‌گیرد که می‌توانید به‌آسانی با آن کارکنید.

در پایان هر هفته جلسه پرسش و پاسخ آنلاین داریم. شما می‌توانید سؤالات خودتان را در آن جلسه بپرسید و با دیگر شرکت‌کنندگان دوره در ارتباط باشید.

 

 

 

در این دوره آموزش‌های حرفه‌ای را یاد می‌گیرید که نظیر آن‌ها را نمی‌توانید در سایت‌های اینترنتی پیدا کنید.

این آموزش‌ها نظیر تولید ویدئوهای حرفه‌ای با امکانات بسیار کم است.

شما می‌توانید ویدئوهایی مانند شنبه اول هفته‌های مدیر سایت  ویدئوهای تولیدشده ما را تولید کنید.

شما تمامی ریزه‌کاری‌های این کار را یاد می‌گیرید.

 

 

 

چرا علی نورهانی مدرس مناسبی برای این دوره است:

من از سال ۸۲ در وب ایران فعالیت می‌کنم و تاکنون به سایت‌ها و مدرسان بسیاری مشاوره داده‌ام.

من به‌تنهایی مدیر سایت را راه‌اندازی کردم. و به شما خواهم گفت که در این مسیر چه‌کارهایی را باید انجام دهید تا بتوانید به یک متخصص حرفه‌ای و ثروتمند تبدیل شوید.

برخی از دوستان رازهای اصلی کاری خودشان را نمی‌گویند و به همین دلیل است که افراد موفق نمی‌شوند.

همان‌طور که دربسته‌های آموزش ما مشاهده کردید ما هیچ رازی را نگه نمی‌داریم و تمامی اسرار موفقیت را برای شما فاش می‌کنیم.

دلیل آن این است که می‌خواهیم شمارا به‌عنوان متخصص در سایت خودمان معرفی کنیم. به همین دلیل تمامی نکات و موارد را برای حرفه‌ای شدن به شما آموزش می‌دهیم.

 

علی نورهانی کیست؟

طراح دوره متخصصین ثروتمند.

طراح دوره پیشرفته سئو گوگل نوردی

مدرس دوره تبلیغ نویسی پیشرفته

برترین بهینه‌سازی ایران در سال ۲۰۱۲ از دیدگاه TOPSEO انگلستان

نویسنده مقالات آنالیز و بهینه‌سازی سایت در روزنامه آسیا و هفته‌نامه دنیای نوین کسب‌وکار، ماهنامه کارآفرین ناب

کارشناس بازاریابی اینترنتی در رادیو اقتصاد

کارشناس بازاریابی اینترنتی برنامه نان‌ونمک شبکه بازار صداوسیما

کارشناس بازاریابی اینترنتی در شبکه ۳ سیما

سخنران اولین همایش بازاریابی اینترنتی

سخنران همایش آینده وب و موبایل سال ۹۵

برگزارکننده دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی درزمینهٔ بازاریابی اینترنتی

نویسنده ۳ کتاب الکترونیکی درزمینهٔ بهینه‌سازی و بازاریابی اینترنتی.

مدرس دوره تحلیل سایت در دانشگاه علم و فرهنگ

مشاور و بهینه‌ساز بیش از ۳۴۰ وب‌سایت فروشگاهی، شرکتی و خبری

بنیان‌گذار علم تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری در ایران

مدیر و مؤسس کلوپ سئو مدیر سایت با بیش از ۲۰۰ عضو حرفه‌ای

و …

 

ثبت نام در دوره پنجم متخصصین ثروتمند:

 

هزینه دوره متخصصین ثروتمند ۳۹۹۰۰۰۰ تومان است.

 

 

 

ارتباط از طریق ID تلگرام:

https://t.me/modiresite_help

 

[box type=”info” fontsize=”18″ radius=”10″]

بانک اقتصاد نوین: شماره حساب: ۱۴۷/۸۰۰/۳۳۲۴۸۶۷/۱

شماره کارت: ۶۲۷۴۱۲۱۱۵۷۴۴۴۳۰۸

به نام علی نورهانی[/box]

فرم ثبت نام قطعی در دوره

در صورتی که پلان مورد نظرتان را انتخاب کردید و پرداخت را انجام دادید فرم زیر را تکمیل کنید.

لطفا صبر کنید

51 نظرات
 1. کلیپ می گوید

  بسیار عالی، من شرکت خواهم کرد، انشالله که بتونیم از تجربیات استاد استفاده کنیم

 2. رضا می گوید

  سلام
  خیلی هم عالی… اما چرا قیمت نزدید؟

  1. علی نورهانی می گوید

   سلام
   فرم پیش ثبت نام را تکمیل کنید همکارانمان با شما تماس می گیرند و در صورت تایید تیم ما مراحل بعدی برای ثبت نام نهایی به شما ارائه می شود.

   1. محمد می گوید

    تا زمانی که هزینه دوره مشخص نیست نمیشه گفت ثبت نام میشه کرد یا نه ضمن اینکه با تمام زیاد نویسی بازهم نفهمیدم این دوره چی هست؟ آموزش سئو؟ دوره تولید اطلاعات؟ آموزش بهینه سازی یا طراحی سایت؟

    1. علی نورهانی می گوید

     سلام
     فرم پیش ثبت نام را تکمیل کنید و در وبینار دوشنبه ساعت ۲۰ شرکت کنید.
     در این وبینار دوره را به طور کامل توضیح می دهیم.

 3. علی می گوید

  ایکاش میشد دوره بعد عید برگزار میشد.مسلما در عید برنامه ها خیلی متفاوت تر از روزهای دیگر است.

  1. علی نورهانی می گوید

   پیش دوره از ۵ فروردین و خود دوره از ۱۵ فروردین آغاز می شود.
   تمامی فایل ها در پرتال قرار می گیرد و نگران از دست دادن کلاس ها نباشید.

 4. علی می گوید

  آیا پیش نیاز تخصصی خاصی لازم هست؟

  1. علی نورهانی می گوید

   بهتر است در زمینه ای متخصص باشید این پیشنیاز دوزه است.
   تمامی موارد در خود دوره آموزش داده می شود.
   البته اگر تخصصی ندارید ما چند تخصص خوب و پولساز را به شما معرفی می کنیم.

 5. حمید رضا نبی خواه می گوید

  با سلام
  من مدیر یک گروه فرهنگی تولیدی هستم دارای شعب متعدد در مشهد و چند شهر
  دارای یک وبسایت هم هستم
  ولی فکر میکنم با توجه به توانائیم جایگاهی فراتر از این که هستم باید داشته باشم
  آیا این دوره بدرد من هم خواهد خورد

  1. علی نورهانی می گوید

   لطفا در وبینار شرکت کنید تمامی مسائل در وبینار توضیح داده می شود و در صورتی که مناسب شما بود می توانید شرکت کنید.

 6. علیرضا می گوید

  سلام.برای دانشجویان شرایط ویژه قائل نمیشین؟لطفا اگه میشه برای دانشجویان هزینه دوره رو قسطی کنید تا دانشجوها مخصوصا دانشجوهای دانشگاه آزاد که خرج شهریه دhنشگاه رو هم دارن بتونن شرکت کنن.با تشکر

  1. علی نورهانی می گوید

   پیشنهاد می کنم در وبینار شرکت کنید. بله شرایط اقساطی هم برای دانشجویان داریم.

 7. سلام. من حرفای شما رو بهتر از بقیه متوجه میشم. چون خودم تجربه کردم.
  افراد زیادی هستن که متخصصن ولی یا کارمند بقیه هستن و یا نمی تونن به خوبی برای خودشون کار بگیرن با قیمت بالا.
  مردم دنبال متخصص ها هستن ولی متخصصی که حرفه ای باشه.
  متخصصی که برند باشه. مثل شما که تو بحث سئو برند درجه یک هستید و مردم به شما اعتماد زیادی دارن و پول بالایی هم به شما بابت سئو میدن.

 8. مهرداد خزاعی می گوید

  با سلام خدمت جناب نورهانی عزیز
  بنده پس از تهیه اسرار سئو ۵ که واقعا بی نظیر بود مایل هستم که در این دوره نیز شرکت کنم.
  در وبینار دوشنبه شب شرکت کردم.امروز حتما دوره متخصصین را ثبت نام می کنم ان شاالله که با یاری بیشتر شما در پلن حرفه ای بتونیم قدم جدیدی در سال ۹۶ برای کسب و کارمان برداریم
  سپاس از فعالیت های مفید شما

 9. ارسلان می گوید

  با سلام.شما در وبینار دوشنبه ساعت ۲۰گفتید در این دوره،برای افرادی که در زمینه ی طراحی سایت فعالند آموزش های زیادی دارین.آیا کسی که در این دوره شرکت کند آموزش حرفه ای سئو نیز می بینند یا خیر؟

  1. علی نورهانی می گوید

   سلام
   آموزش های سئو در این دوره اختصاصی برای سایت های متخصصان است.
   برای متخصص شدن در کار سئو حرفه ای باید کلوپ و اسرار سئو ها را تهیه کنید.
   با تشکر

 10. پویا می گوید

  سلام. من نرسید وبینارو شرکت کنم. فیلم وبینارو میذارید؟

  1. علی نورهانی می گوید

   خیر وبینار ضبط نشده است.

 11. وحید می گوید

  برای متخصص شدن در زمینه سئو ایا بسته های اسرار سئو کافیه یا کلوپ را هم باید بخریم؟

  1. علی نورهانی می گوید

   برای متخصص شدن در زمینه سئو علاوه بر تهیه کلوپ و اسرار سئو ها باید ماه ها تلاش و تمرین کنید.
   متخصص شدن یک شبه نیست باید روی بالا بردن تجربیات خودتان زمان بگذارید.

 12. علی می گوید

  سلام.
  بسیار خوب و مفید بود.
  جناب نورهانی در نظرات دوستان گفته بودین چن تخصص خوب و پولساز معرفی می کنید. میتونید بگین این تخصص ها چی هستن؟
  ممنون از شما.

 13. رضا اعتمادی نیا می گوید

  من یکی از دانشجو های دوره اول بودم ،
  دوره فوق العاده بود و بدون هیچ تعصبی می گم ، اگر با دوره پیش برید ، تمرینات رو انجام بدید ، می تونید مثل من به درآمدهای چند میلیون برسید .

 14. پروژه معماری می گوید

  سپاس از شما بابت این دوره

 15. محمد عشقی می گوید

  سلام خدمت استاد عزیزم جناب اقای نورهانی
  بنده در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت میکنم
  به نظر شما برای حرفه ای شدن در این زمینه دوره جامع سئو ۹۶ شرکت کنم یا دوره آموزشی متخصصین ثروتمند ۲؟

  1. علی نورهانی می گوید

   سلام
   پیشنهاد می کنم در وبینار متخصصین ثروتمند شرکت کنید.
   در دوره متخصصین یاد می گیرید که چگونه برندی حرفه ای در کارتان بسازید که مشتریان خواهان همکاری با شما باشند.

 16. مشایخ می گوید

  بسیار عالی

 17. علی محمدیان می گوید

  سلام
  تبریک عرض می کنم که برای آموزش مردم کشورمان زحمت می کشید
  موفق باشید

 18. رکنی می گوید

  سلام
  ثبت نام دوره جدید از کی شروع میشه؟

  1. علی نورهانی می گوید

   سلام
   دوره جدید را می توانید اکنون ثبت نام کنید.

 19. زهرا محمدپور می گوید

  با عرض سلام و احترام
  جناب استاد نورهانی یک سوال داشتم و اون اینه که در این دوره هر کس با هر سطح دانش و به عبارتی با هر توانایی و رشته تحصیلی می تونه شرکت کنه و شما در این دوره یک مسیر مشخص برای همه دارین یا مسیر هر کس با دیگری متفاوته؟

  1. علی نورهانی می گوید

   سلام
   بله به شرطی که تمامی تمرینات را در این دوره ۴ ماهه انجام دهد.
   موفق باشید

 20. رضاییان می گوید

  مانند همیشه خلاق و عالی
  با تشکر از شما جناب نورهانی عزیز

 21. پوریا خیرالهی می گوید

  سلام و عرض ادب خدمت استاد نورهانی و تمام زحمتکشان حوزشون.من ۳۰سالمه و ۳سالی هست با شکست بدی روبرو شدم که ۳۰۰میلیون کل زندگیم رفته طوری که با همسرم تا خد جدایی پیش رفتیم.من تخصص خاصی هم ندارم.استاد من میتونم تو این دوره ثبت نام کنم میتونم زندگیم ازین فلاکت نجات بدم.ممنون میشم بعنوان داداش بزرگتر کمکم کنید.

 22. منصور می گوید

  با سلام و خداقوت
  جناب نورهانی عزیز به نظر من دست روی یک نیاز بسیار مهم و فراگیر بخصوص در جامعه خودمان گذاشته اید. نیازی که خیلی ها حتی از وجود این نیاز بی خبر هستند چه برسد به اینکه بخواهند آن را رفع کنند. وقتی با افراد صحبت میکنید ناخودآگاه بحث تخصص و دانش تخصصی را بسیار مهم و در حد صد در صد می دانند و از مهارت های بین رشته ای که عامل تبدیل آن دانش و تخصص به کار و کسب درآمد است ر ا نادیده می گیرند. حتی کسانی که محصول با کیفیتی هم دارند آن را عامل اصلی میپندارند و به قول معروف نمیدانند که برخی چیزهای ضروری برای موفقیت کاری و تخصصی را نمیدانند.

 23. masoud74 می گوید

  سلام وعرض دورود
  توبسته حرفه ای تعداددفعات مشاوره مستقیم با اقای نورهانی چند تاست؟

  1. علی نورهانی می گوید

   در پلن حرفه ای ۳ مشاوره ۳۰ دقیقه ای مستقیم با آقای نورهانی هست.

  2. علی نورهانی می گوید

   ۳ مشاوره ۳۰ دقیقه ای در طول دوه

 24. پوریا می گوید

  این دوره به دوستانم پیشنهاد می کنم
  امیدوارم بتونن شرکت کنن

 25. قربانی می گوید

  سلام خدمت شما استاد عزیزم جناب نورهانی عزیز
  امیدوارم هر کجا که هستید موفق و سربلند باشید.
  استاد من قربانی هستم، منو یادتون میاد؟! من از بچه های متخصصین دوره اول بودم. همونی که پلن حرفه ای رو تهیه کرد و بعد به علت نداشتن ۵۰۰ هزار تومان پول متاسفانه فرصت این رو نداشت که با شما در پلن حرفه ای باشه و یه سطح اومد پایین!
  یادتون میاد قبلا گفتم برای یه شرکت توش کارگر بودم و بالای ۱۲ ساعت توش کار می کردم؟ اول دوره شما گفتید نخواهی تونست و خیلی شرایط سخته
  میخوام اینجا به شما بگم استاد تونستم! باور کنید. می خواستم یه فیلم برای شما تهیه کنم و ارسال کنم ولی راستش وقتش رو نداشتم ولی اگر شد حتما میفرستم براتون.یادتون میاد من با کمک شما حوزه سئو و تولید محتوا رو انتخاب کردم و شما اول دوره گفتید یا بهترین حوزه خودت باش یا کلا کار رو رها کن!
  منم، حقیقتا وقتی از پلن حرفه به خاطر ۵۰۰ هزار تومان به سطح پایه منتقل شدم واقعا بهم برخورد، گفتم بسه دیگه
  از کارم انصراف دادم! با کلی شک و ترس! حتی نمی دونستم که کرایه خونمو میخوام چطوری بدم ولی با ترس و شک شروع کردم. در طول دوره با آموزش های شما و چیزایی که خودم خونده بودم از سئو برای اولین بار یه چیزایی حالیم شد. گفتم حالا که از کارت اومدی بیرون و دیگه به هیچی هم امیدی نداری باید توی این یکی از بهترین ها بشی.
  یه سایت زدم توی حوزه زعفران و گفتم دیگه مطالعه بسه، وقت عمله. یا این سایت رو میاری رتبه یک گوگل یا کلا باید بری کارگری یا دیگران رو به آرزوهاشون برسونی. شروع کردم هر چی که توی چنته داشم روی این سایت اعمال کردن.
  کاری کردم که الان هر چی کلمه کلیدی توی زعفران به فکرتون میرسه رو بزنید این سایت صفحه اول گوگل و توی بیشتر کلمات کلیدی توی رتبه اول گوگل هستش. تجربه جالبی بود هم با کارم عشق می کردم و هم از طریق زعفران درآمد کسب می کردم وقتی اومدم بالا و زنگ خورها شروع شد، کلی تجربه هم کسب کردم.
  چندتا کسب و کار دیگه هم مشاوره دادم و پولمو گرفتم و اونها رو اوردم صفحه اول گوگل. الان به این باور رسیدم که هر کسب و کار فیزیکی رو به من بدید توی کمتر از ۶ ماه علاوه بر این که صفحه اول گوگل میارمش، براش زنگ خور هم ایجاد می کنم و به درآمد می رسونمش. فقط یه شرط داره هر چی که من میگم باید نکته به نکته رعایت کنه.
  دیگه الان دغدغه پول درآوردن ندارم، چند کسب و کار رو راه انداز کردم و دادم دست افرادی که بیکار هستند، اونا هم دارن فروش هاشو انجام میدن و درصد منم میزارن کنار. اینها همه به لطف دوره شما بودش که کمک زیادی بهم کرد.
  ان شاءالله در سایت بهیناوب تمام تجربیات خودم رو به صورت محصول و مشاوره میزارم و مدیرانی که کار تولیدی، فروش، کارخونه، فروشگاه و … دارن و میخواهند در اینترنت به فروش برسند رو مشاوره میدم.
  زیاد شد استاد، ولی خواستم تجربیاتم رو با شما به اشتراک بگذارم. برای شما آرزوی موفقیت های روز افزون رو دارم.
  موفق باشید

 26. مجتبی رضایی می گوید

  من ویدئویی که ارائه کردید (ویدئوی جدید) را مشاهده کردم. اما باز هم متوجه نشدم دقیقا چه مواردی را قراره آموزش بدید. اگر با جزییات بیشتر مشخص میکردید چه مواردی را قراره آموزش بدید بهتر میشد

  1. علی نورهانی می گوید

   شما می توانید فیلم وبینار معرفی دوره را تهیه کنید:
   https://www.modiresite.com/product/expert-webinar/

 27. ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان به ویژه کاربران سایت مدیر سایت دات کام
  سیدی هستم مدیر وب سایت سایتمند دات کام ، طراح سایت و بهینه سازی سایت های تجاری و شرکتی
  بنده این افتخار رو داشتم که در دوره قبلی متخصصین ثروتمند شرکت کنم
  بیشنهاد بنده به دوستانی که قصد راه اندازی یک کسب و کار مطمئن به ویژه کسب و کار اینترنتی را دارند اینکه حتما در دوره متخصصین ثروتمند شرکت کنند.
  چراکه، با وجود اینکه هنوز دوره به پایان نرسیده، بنده به کسب درآمد رسیدم و این رو مدیون استاد و دوست شفیقم جناب آقای مهندس نورهانی عزیز می دانم.
  با تشکر

 28. mirsaeed می گوید

  این دوره عالی بود.
  مهم ترین چیز هدف گذاری صحیح و پیگیری های منظم.

 29. فاطمه می گوید

  سلام خسنته نباشید،من میخواستم تو دوره شرکت کنم ولی زمانش گذشته.کی دوباره میشه ثبت نام کنیم؟؟

 30. مریم می گوید

  سلام خسته نباشید.من میخوام تو دوره شرکت کنم لطفا بگین از کی کلاس ها شروع میشه و الان هم ۱ فروردین هست امکانش هست بتونم ثبت نام کنم؟؟

 31. roja65788 می گوید

  سلام من میخوام تو دوره شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید

 32. ابراهمی می گوید

  سلام من از برنامه نویسی هیچی نمیدونم تواین دوره طراحی سایت با برنامه نویسی اموزش میدین یا وردپرس اموزش میدین؟؟

  به درده من که برنامه نویسی نمید ونم میخوره ؟؟

 33. خانه ان ال پی می گوید

  آیا در دوره های مجازی نیز آپدیت هایی مانند برندسازی در شبکه های اجتماعی را نیز قرار داده اید؟

 34. شکیبا می گوید

  سلام آیا درطول دوره هزینه جانبی هم داریم؟

 35. ترجمه مقاله می گوید

  سلام. این دوره هنوزم برگزار میشه؟ فقط تهرانه یا شهرستانم هست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.