آموزش سئو ، بهینه سازی سایت بخش دوم

یکی از مهمترین مشکلات هر کتاب آموزش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو، این است که این صنعت هر روز در حال تغییر است و بنابراین هر تکنیکی قبل از این که جوهر آن خشک بشود تغییر میکند. موفق ترین تکنیک ها در طول زمان، ابزار های بهینه سازی در حال بهتر شدن هستند ، یا حذف شده اند و یا با نوع دیگری تغییر پیدا کرده اند.

در نتیجه من دو کار را برای خوانندگان این مقاله متذکر میشم:

اول: این که این سری مقالات بر اساس آخرین مشاهدات و بررسی های اینجانب در زمینه بهینه سازی سایت می باشد.
دوم: این است که در هر زمانی که تغییراتی در این زمینه انجام شود سریعا از طریق سایت مدیر سایت به شما اعلام میکنم . امکانات زیر به شما روش های بروز بودن در این زمینه را کمک میکند و همچنین شما این امکان را دارید که مستقیماً با من تماس بگیرید.

بخش وبلاگ سایت: در این بخش شما می توانید آخرین اخبار ها در زمینه گوگل ، سوال و پرسش های خودتان در زمینه سایت و بهینه سازی سایت را دریافت کنید. با استفاده از RSS سایت می توانید از آخرین مطالب وبلاگ نیز با خبر شوید.

همواره در حال تحقیق هستم: تقریبا در تمامی وب سایت هائی که در زمینه سئو و بهینه سازی سایت فعالیت میکنند عضو فعال هستم و از آخرین اخبار و تکنیک های این زمینه هر روز با خبر میشوم. پس شما می توانید چکیده کاملی از آخرین مطالب را در سایت مطالعه کنید.

انجمن سایت: به زودی انجمن سایت برای کاربران عضو راه اندازی خواهد شد. و کاربران می توانند در آن جا به تبادل نظر و رفع مشکلات شان بپردازند.

عضویت در سایت: با عضویت در سایت می توانید علاوه بر استفاده از امکانات سایت هر هفته خبر نامه سایت را دریافت کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایتتان را حرفه ای سئو کنید
8 ویدئو آموزش سئو به مدت 4 ساعت
8 ویدئو آموزش تخصصی سئو به صورت رایگان مشاهده کنید