این پنج اشتباه را در طراحی سایت خود انجام ندهید!

اگر می خواهید وب سایت جدید خود را راه اندازی کنید و در ابتدای کار خود هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید در این مقاله به پنج اشتباه بزرگ وب سایت های اینترنتی می پردازیم. رعایت کردن هر کدام از این موارد می تواند تجارت شما را متحول کند. پیاده سازی سایت به یک تخصص تبدیل شده است. در صورتی که می خواهید در زمینه کاری خود موفق باشید باید یک متخصص شوید.

استفاده از فونت های فانتزی

کاربران در اینترنت همواره در حال بدست آوردن اطلاعات جدید برای خودشان هستند و می خواهند که این اطلاعات را به سرعت بدست آورند. اگر شما در سایتتان از فونت هایی استفاده کنید که خوانا نباشد و این به دلیل اندازه  یا نوع قلم و یا رنگ آن باشد ممکن است کاربران خود را از دست بدهید. و دیگر هیچ گاه به سایت شما بازنگردند.
با طراح قالب سایت خودتان صحبت کنید. آن های ایده های خوبی را در این زمینه به شما ارائه می کنند.

زمان بالا آمدن سایت

اکثر صاحبان سایت وقت خود را صرف تصاویر گرافیکی سایت خود می کنند ولی این نکته یعنی زمان بالا آمدن سایت خودشان را فراموش می کنند. هر صفحه ای باید خیلی سریع باز شود. یعنی سایت حداقل در کمتر از ۳۰ ثانیه بالا بیاید. زیرا هنور بسیاری از کاربران با اینترنت دیال آپ به اینترنت متصل هستند. می توانید از طراح سایت خود بخواهید که به گونه ای سایت شما را پیاده سازی کند که ابتدا متن صفحه باز شود و سپس تصاویر گرافیکی خوانده شوند.

سیستم منوی غیر حرفه ای

یک نکته مهم این است که هر صفحه شما باید به آسانی به صفحات دیگر شما متصل شود.هر کاربر باید بتواند به راحتی از هر صفحه ای به صفحات اصلی دیگر سایت دسترسی داشته باشند. به صورت حرفه کاربران به صورت معمول از طریق موتور های جستجو وارد سایت شما می شوند. سیستم منوی و گردش سایت شما باید به گونه ای باشد که کاربران را به صفحه فروش شما هدایت کنند.

عدم جمع آوری اطلاعات کاربران

کاربرانی که امروز وارد سایت شما می شوند تمایل به خرید از سایت شما ندارند. آیا سایت شما اطلاعات آنها را جمع آوری می کند تا بعدا بتوانید از طریق آن اطلاعات با آن ها تماس حاصل کنید؟ بدون اجاره آنها شما نمی توانید این کار را انجام دهید. پیشنهادی را برای عضویت در سایت خود قرار دهید.برای مثال برای دریافت هدیه ای رایگان اطلاعات آن های را جمع آوری کنید. اگر اطلاعات آن های را جمع آوری کنید بعدا به راحتی می توانید آن ها را به خریدار تبدیل کنید.

سایت را به صورت ایستا باقی بگذارید

بزرگترین اشتباه سایت های تجاری این است که با گرافیک های زیبا سایت را پیاده سازی و راه اندازی می کنند ولی در نهایت به همان حالت آن را نگه می دارند و اطلاعات آن را بروزرسانی نمی کنند. نکته مهم این است که شما می خواهید ترافیک خوبی را از موتور های جستجو دریافت کنید. موتور های جستجو عاشق مطالب تازه هستند. در دنیای وب محتوا پادشاه است. از طراح سایتتان بخواهید که یک بخش وبلاگ را برای سایت شما ایجاد کند. هر خبر و یا مقاله جدیدی که دارید را در این بخش قرار دهید.
منبع: مدیرسایت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.